از سراسر وب

چرا طراحی بنر آشپزی کمتر دیده می شود !

چرا طراحی بنر آشپزی کمتر دیده می شود !

در دفعات بسیار اشاره کرده ایم که ساخت بنر تبلیغاتی برای شبکه های اجتماعی و نمایش آن یکی از مهمترین روش ها برای معرفی محصول و خدمت شما به مشتریان می باشد . هنوز افرادی هستند که به هیچ عنوان به این موضوع نگاه خاصی ندارند و همچنان گرافیک در اولویت دوم آنهاست . جالبه بدانید که آنقدر که شبکه های اجتماعی توانسته برای نمایش آگهی مفید باشد ، سایر روش ها این روزها پاسخگو نبوده و بسیاری ترجیح می دهند وقتی یک خدمتی را به مشتری ارائه می دهند از این روش برای تبلیغ خود استفاده کنند و برای بهبود این تبلیغ حتما پیشنهاد می شود از یک ساخت بنر خوب برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی استفاده کنند .

اما نکته ای که جالب است ، این است که هنوز در حوزه آشپزی و موضوعاتی در این ردیف کمتر به گرافیک پرداخته می شود یا به نوعی از هنر گرافیک در معرفی تبلیغات آشپزی کمتر استفاده می شود ، اینکه دلیل آن چیست درست نمی دانیم اما سعی میکنم در این مطلب به نوعی به آن بپردازیم که شاید در انتها شما به یک درک از این موضوع برسید و از این پس از تبلیغات خود را گرافیکی تر انجام دهید .

  چرا طراحی بنر آشپزی کمتر دیده می شود !

گرافیک چه نقشی در تبلیغات آشپزی دارد ؟

این که گرافیک در مجموع چه کاربردی برای شما در تبلیغات با موضوع آشپزی دارد چیزی است که برخی ها می داند و برخی دیگر از آن آگاه نیستند ، دوستان شما باید به این درک برسید که گرافیک استاندارد تا میزانی می تواند در افزایش مشتریان شما و رشد آن تاثیر داشته باشد . تبلیغات این روزها نه تنها باعث افزایش رونق کسب و کار می شود ، بلکه برای برند سازی شما هم موثر ، برای مثال کافیه نام و هویت بصری شما بر سر زبان ها بیافتد و همان باعث می شود مشتریان هدف شما به صورت عمیق تری به موضوع کسب و کار شما نگاه کنند ، چیزی این روز ها بسیار خائز اهمیت است و با توجه شرایط نامناسب اقتصادی بحث برند سازی می تواند بسیار برای شما خوب و موثر باشد .

متاسفانه بسیاری از افرادی که شغلی در زمینه آشپزی دارند ، تا امروز بر این باور بوده اند که صرفا با قرار یک تصویر از نوع غذا و یا مدل آشپزی و نوشتن چند خط در کپشن اینستاگرام بسنده کرده و تصور میکنند با انجام همین مراحل تبلیغات آن ها به پایان رسیده و دیگر نیازی به انجام پروسه ای دیگر نیست .

باید بدانید وقتی از خدمات طراحی گرافیک و یا طرح های گرافیکی استفاده می کنید ، این قابلیت را دارند تا شما به صورت اصولی و استاندارد و کاملا موثر از جوانب مختلف تبلیغات خود را پیش ببرید ، عدم توجه به موضوع گرافیک شاید شما را در کوتاه مدت راضی نگاه دارد اما در بلند مدت رقبای شما از شما پیشه میگیرند . گرافیک را در تبلیغات آشپزی خود جدی بگیرید و به نحوی مناسب از آن بهره ببرید .

نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صبظرشب
Close